(* 1964, Karlovy Vary)

Facebook - Michaela Merten

Michaela Merten (rozená Mazáčová) vystudovala herectví ve Vídni na slavném Max Reinhardt Seminar. Je známa díky četným divadelním, filmovým a seriálovým rolím. Renomé získala i jako moderátorka, herečka, zpěvačka, autorka vlastni kolekce skla a dále jako úspěšná koučka osobního rozvoje. Od roku 1992 je šťastně provdaná za herce a autora bestsellerů Pierra Franckha a od roku 2004 se věnuje převážně koučování a nahrávání audioknih.

Na albu s názvem Ich zpívá 12 písní, které pro ni napsal Pierre Franckh. Na albu Für Dich! čte 12 klasických německých milostných básní, podkreslených relaxační hudbou. Roku 2010 vydala album Angels love you, které sama zkomponovala a produkovala spolu se Sebastianem Padotzkem, klávesistou skupiny Reamonn.

Spolu se svým mužem převzali záštitu nad projektem "Lebendige Seen" (Živoucí jezera) v mezinárodním Global Nature Fund, který se zabývá ochranou životního prostředí a zodpovědným vývojem a ochranou v oblasti sladkovodních rezervoárů.

Webová stránka:http://www.michaela-merten.de/

Koučink duše
Cesta ke klidu a radosti ze života

Koučink duše

Koučink duše je kniha, která vám dodá odvahu!

Všichni jsme na tomto světě proto, abychom rostli a vzali osud do svých rukou. Známá herečka a moderátorka Michaela Merten dospěla k tomuto závěru na základě osobních zkušeností s životními úspěchy a nezdary.

Změňte svůj život z negativního na pozitivní jednou provždy

Jak prolomit nekonečný koloběh negativních myšlenek ukazuje Michaela Merten ve svém programu o pěti úrovních, jehož klíčovými pojmy jsou Chtít, Zvolnit, Očistit, Redukovat a Milovat. Tato cesta si od nás žádá poctivost a ochotu zpochybnit staré zvyklosti. Za odměnu však získáme radost, vitalitu, lásku a možnost aktivně utvářet vlastní život.

Objednat Prolistovat
Datum vydání:květen 2014
Vazba:vázaná (200 stran)
Cena s DPH:cca 289 Kč