Své první knihy začal Pierre Franckh publikovat již v polovině 90. let, čeští čtenáři si však na jeho díla museli ještě nějakou dobu počkat. Teprve v roce 2008 se olomoucké nakladatelství ANAG rozhodlo ujmout se překladu jeho úspěšných děl do českého jazyka a nabídnout je na našem trhu. Od roku 2013 vydává nakladatelství ANAG na základě velké poptávky ze strany slovenských příznivců také ve slovenském překladu.

První a zároveň nejúspěšnější knihou Pierra Franckha vydanou v češtině se stal jeho bestseller s názvem Jak si správně přát. Tisíce českých čtenářů si díky němu mohlo na vlastním životě vyzkoušet, jakých změn je možné s pomocí správného přání si dosáhnout.

Na základě mnoha pozitivních čtenářských ohlasů se nakladatelství ANAG rozhodlo nadále vydávat jeho tituly, které jsou čtenáři stále vřele vítány. Zde se můžete podívat, které knihy a praktické karty již vyšly, poslechnout si ukázku z vydaných audio nahrávek, případně si přečíst recenze spokojených čtenářů, které najdete u jednotlivých knih spolu s odkazem přímo na stránku jejich autora/autorky.

Knihy
Knihy
Kalendáře
Kalendáře
Karty
Karty
Audio
Audio

6minutový kouč – Daruj si sebelásku

6minutový kouč – Daruj si sebelásku

Daruj si sebelásku! Pierre Franckh pokračuje ve svých úžasných, rozumově vyrovnaných a hluboce účinných šestiminutových cvičeních – snad vůbec nejdůležitějším tématem: láskou k sobě samému.

Věnujme se 6 minut denně jen sami sobě
Měli bychom se ptát: Miluji se takový, jaký jsem? Důvěřuji sobě a svým schopnostem? Nebo bažím po lásce a respektu zvnějšku, místo abych si ji dal sám? Pak je načase věnovat 6 minut denně jen sám sobě!

Cesta k větší sebeúctě a sebepřijetí
Zkušeně a s obvyklou láskyplností Franckh ukazuje, jak uchopit naše sebeomezující programy přímo u jejich kořene. Jak hravými, tak i užitečnými úkoly nám ukazuje cestu k větší sebeúctě, sebepřijetí a k našemu opravdovému Já.

Objednat

Datum vydání:květen 2019
Vazba:vázaná (184 stran)
Cena na e-shopu:229 / 269

Miluj vášnivě – 7 pravidel pro naplněný sex

Miluj vášnivě – 7 pravidel pro naplněný sex

Partnerský vztah bez naplňujícího milostného života nám nepřináší radost.

Jste v sexu opravdu spokojeni? Dokážete o tom s partnerem mluvit?
Ale líbí se nám to, co se líbí tomu druhému? Odpovědí je často ticho. Vyhýbáme se hovorům o tom, co se nám líbí a co má zase raději partner.

Oživte svůj sexuální život a buďte (u)spokojení!
Kniha ukazuje, jak můžeme znovu najít zalíbení ve své sexualitě a milování. Přináší sedm smyslných pravidel pro dosažení štěstí a spokojenosti v oblasti sexuality, návod jak vyjádřit svá niterná přání a splnit si své erotické touhy. Objevte tajná přání a fantazie svého partnera a užijte si sdílené fantazie. Váš partnerský vztah může být znovuoživen a zintenzivněn do hloubky! Naplněný sex je šťastný – trvale! Pomocí 70 stran testů odhalíte problémy v oblasti erotiky ve svém vztahu.

Objednat

Datum vydání:květen 2018
Vazba:vázaná (200 stran)
Cena na e-shopu:254 / 299

Jak si správně přát 3.0

Jak si správně přát 3.0

Kniha Jak si správně přát změnila životy statisícům, dokonce milionům lidí k lepšímu. Je bestsellerem ve více než 22 zemích světa.

Nové doplněné vydání
7 pravidel uvedených v této nově doplněné příručce lze velmi snadno uplatnit, jsou hravě lehká a zábavná. Díky nim si mohou čtenáři splnit svá přání. Nově je publikace obohacena o nejnovější poznatky z oblasti výzkumu mozku, které podávají důkaz o tom, že tato pravidla opravdu fugují.

A co se týká 3.0?
V jazyku IT se jedná o běžné označení vyšší úrovně předchozí aplikace. Tady je to myšleno s nadsázkou, neboť žádné předchozí označení nebylo. V oblasti přání a osobního rozvoje nastal v posledních 10 letech takový boom, že není lehké udržet svou kocepci na nejvyšší příčce popularity. Konkurence duchovních učitelů je obrovská a nabízené postupy k plnění přání a nastavení života směrem, který každého jednotlivce slibuje učinit šťastným, si někdy i protiřečí. Takže důvod jako reklama v duchu dnešní doby se přímo nabízí. A možná je i zacílena na mladší cílovou skupinu. Ale může v tom být skrytý i obrovský skok, který Pierre Franckh mezitím udělal a prožil i s účastníky svých seminářů.

Každý den můžeme změnit svůj život! Kdy začneš Ty?

Objednat

Datum vydání:říjen 2017
Vazba:vázaná (192 stran)
Cena na e-shopu:288 / 339

7 úspěšných pravidel k získání vysněné postavy
včetně 30 nejoblíbenějších receptů Pierra Franckha

7 úspěšných pravidel k získání vysněné postavy – včetně 30 nejoblíbenějších receptů Pierra Franckha

Užívat si jídlo, udělat si na něj čas a vychutnat si ho všemi smysly. Důležitá je však zároveň sebeláska a sebe přijetí. Tím lze docílit vysněné postavy.

Dosáhněte své vysněné váhy pomocí sedmi pravidel!
Sedm pravidel, která autor s úspěchem používal, popsal v této knize. Najdete v ní všechno, co mu pomohlo dostat se na jeho vysněnou hmotnost – ale současně co jej od prvního dne naplňovalo pocity štěstí.

Recepty součástí knihy
Součástí knihy jsou chutné kulinářské recepty, které si sám autor v průběhu hubnutí napsal.

Objednat

Datum vydání:listopad 2016
Vazba:vázaná (160 stran)
Cena na e-shopu:229 / 269

6minutový kouč
Najdi skutečnou sebedůvěru!

6minutový kouč – Najdi skutečnou sebedůvěru!

Každý den se můžeme rozhodnout, že změníme své životy a nepotřebujeme k tomu na sobě tvrdě roky pracovat. Stačí šest minut denně!

6 minut denně změní váš život k nepoznání
A je to i mnohem efektivnější. To potvrzuje rovněž moderní výzkum mozku: pravidelné malé dávky cvičení, při kterém pracujete s vnitřními obrazy a dobrými pocity, je zvláště účinné, pokud jde o trvalé pozitivní změny.

Získejte sebedůvěru a začněte si konečně věřit
Pierre Franckh, autor mnoha bestsellerů, přichází s dalším silným tématem, a to je sebedůvěra. Se sofistikovaným cvičením, perfektně šitým na míru našim mozkům, nás učí tvůrčím způsobem objevit svou jedinečnost, ocenit své individuální schopnosti a rozvíjet silnou emocionální základnu, která vede k opravdovému sebevědomí.

Objednat

Datum vydání:květen 2016
Vazba:vázaná (176 stran)
Cena na e-shopu:220 / 259

Přej si pro mě
Kniha přání od mých blízkých

Přej si pro mě - Kniha přání od mých blízkých

Vzpomínáte si na své památníčky z dětství? Formou krátkých básní a přísloví vám vaši přátelé a spolužáci přáli štěstí, lásku a úspěchy do budoucna.

Vneste to, co vám přejí přátelé, do svého života
Tento zápisník není jen krásnou vzpomínkou, obsahuje velký potenciál pro léčebné vibrace. Léčebný efekt může člověk cíleně použít, aby vytvořil pozitivní rezonanční pole ve svém životě a životě druhých.

Památníček plný přání jako ideální dárek pro přátele
Do okouzlujícího přacího alba (zápisníku) vepíše například váš partner, váš nejlepší přítel nebo milý spolupracovník, co dobrého vám chce přát. Výsledné rezonanční pole má na vás stejně pozitivní vliv jako na vaše blízké a pomůže vám přilákat nevyčerpatelné bohatství vesmíru. Ideální dárek pro opravdové přátele!

Objednat

Datum vydání:listopad 2015
Vazba:vázaná (136 stran)
Cena na e-shopu:84 / 99

Partnerství? Každodenní blázinec!
Co si myslí ON, co by řekla ONA

Partnerství? Každodenní blázinec! Co si myslí ON, co by řekla ONA

To, že jsou muži a ženy jsou odlišní, to víme. Ale jak se tyto rozdíly odráží v každodenním životě? Co si myslí muž, co si žena opravdu myslí o dětech, fotbalu a sexu v přírodě?

Objednat

Datum vydání:červen 2015
Vazba:vázaná (200 stran)
Cena na e-shopu:237 / 279

21 způsobů, jak najít lásku

21 způsobů, jak najít lásku

Hledání a nalezení lásky: „21 způsobů, jak najít lásku“ je filozofií života v nejlepším slova smyslu. Velmi osobní a otevřený, inspirující, realistický a citlivý autor Pierre Franckh vyjadřuje své pochopení povaze lásky.

Klíč k opravdové lásce leží v každém člověku. Nesmíme ji pronásledovat, ale jen se osvobodit od falešných očekávání, přijmout sám sebe, poznat život otevřeně – a pak si k nám sama láska cestu najde.

Objednat

Datum vydání:květen 2014
Vazba:vázaná (168 stran)
Cena na e-shopu:254 / 299

Jednoduše buďte úspěšní – Žít svůj sen

Jednoduše buďte úspěšní – Žít svůj sen

Průvodce realizací svého potenciálu. „Proč chceme být úspěšní?“ Když tuto otázku položili Pierru Franckhovi, oblíbenému a velmi úspěšnému autorovi, který bez námahy přitahuje hodně štěstí a úspěchů ve svém životě, docela narazili. Úspěch přináší peníze, zabezpečení, uznání, obdiv, luxus – kdo by to vše nechtěl? Ale je to opravdu to, co nás motivuje? A proč někdo nepřestává, když už má vše, čeho kdy chtěl dosáhnout? Pierre Franckh v této knize ukazuje, že úspěch je mnohem víc, než hledat uznání nebo peníze. Být úspěšný pro něj znamená objevit svůj životní plán a odpovědět na vnitřní výzvu. Je velmi užitečné vytvořit si nový pohled na naše úspěchy a naučit se jich vážit. Na základě překvapivých poznatků, osobních zkušeností a praktických rad autor popisuje, co můžeme udělat pro to, abychom mohli žít své sny. Podle vlastních přání a díky důvěře v sebe sama můžeme opravdu přilákat úspěch do svých životů.

Objednat Recenze

Datum vydání:listopad 2013
Vazba:vázaná (256 stran)
Cena na e-shopu:297 / 349

77 pravidel pro úspěšná přání

77 pravidel pro úspěšná přání

Přát si můžete v každém věku – lhostejno, zda jste dítě, nebo stařec, teenager, nebo v nejlepších letech. Ať objednáváme, přejeme si nebo pochybujeme – vše probíhá výhradně podle zákona přitažlivosti. A fascinující je, že úspěšná přání nemají žádné hranice. Pierre Franckh nám ukazuje, jak můžeme pomocí správných přání obrátit svůj život k lepšímu. V knize nám předkládá 77 nejúspěšnějších pravidel pro přání z těchto oblastí: láska & partnerství – děti & rodina – zdraví & wellness – povolání & kariéra – úspěch & majetek – jak si přejí děti – neobvyklá přání. Tato pravidla tvoří do jisté míry základ všech přání. Jak s tím začít a dosáhnout splnění našich přání, radí efektivním způsobem tato kniha.

Objednat

Datum vydání:květen 2013
Vazba:vázaná (216 stran)
Cena na e-shopu:288 / 339

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí

Pierre Franckh ve své nové knize ukazuje cestu, jak může každý člověk posílit svůj charakter, nově definovat hodnotový systém a vystoupit z nekonečného kolotoče negativních myšlenek a emocí. Radost, láska, štěstí – to jsou základní lidské potřeby. 7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý.

Objednat

Datum vydání:listopad 2013
Vazba:vázaná (224 stran)
Cena na e-shopu:271 / 319

Přejme si být štíhlí

Přejme si být štíhlí

O tom, jak zhubnout, sní snad každý, muže nevyjímaje. Diety většinou nefungují. Proč? To vysvětluje Pierre Franckh ve své nové knize – jeho 11 klíčů nám otevírá cestu k trvalé štíhlosti.

Hubnutí není nemožné, jen musíte vědět, jak na to
Odhalte příčiny, přestaňte jíst ze smutku či rozčilení a tělo vám s lehkostí vytvoří postavu, o které sníte. Nezapomeňte, že hubnutí začíná v hlavě. Učiňte rozhodnutí a stanovte si jasné cíle. Buďte k sobě laskaví, usmívejte se na sebe. Naučte se mít se rádi. Krůček po krůčku spějte k vysněným cílům.

Objednat

Datum vydání:říjen 2011
Vazba:vázaná (224 stran)
Cena na e-shopu:237 / 279

Příběhy o přáních pro potěchu duše

Příběhy o přáních pro potěchu duše

Zázraky pokračují – 60 pozoruhodných příběhů o přáních. Nedostáváte od života nic zadarmo? Dostat můžete, jen si to musíte ze srdce přát, neboť vesmír je vždy velkorysý! Svědčí o tom skutečné příběhy lidí a jejich splněné životní sny, které jsou shromážděny v této knize. Nechte se jimi inspirovat, nechte si dodat odvahu a sílu a následujte ty, kteří už našli cestu do země přání. Potom se splní i vaše sny – možná dokonce rychleji než doufáte, protože tyto příběhy nejsou jen duchovní útěchou a zdrojem nápadů, ale také příkladem, podle kterého se můžete orientovat při plnění vlastních snů. Buďte připravení na každodenní zázraky – prostě si to přejte!

Objednat

Datum vydání:květen 2011
Vazba:vázaná (152 stran)
Cena na e-shopu:203 / 239

Zákon rezonance

Zákon rezonance

Toužíte po mnoha šťastných okamžicích, ale ony se zdají být stále naprosto nedosažitelnými? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste objevili jednu z pravd – tajemství života: Do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci – to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o špatnosti a negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci.

Objednat

Datum vydání:listopad 2010
Vazba:vázaná (208 stran)
Cena na e-shopu:246 / 289

Prostě si to přejte, a to s lehkostí

Prostě si to přejte, a to s lehkostí

V další knize o přáních „Prostě si to přejte, a to s lehkostí“ vás Pierre Franckh podporuje v láskyplném způsobu, jak se zbavit starých přesvědčení (vzorů), aby se i vaše nejtajnější přání mohla stát skutečností. Tentokrát se zabývá problematikou peněz, zdraví a práce. Samozřejmě jsou v knize uvedeny i mnohé dojemné a zábavné příběhy nadšených „přejících“. K těmto příběhům Pierre Franckh přidává cenné rady a odhaluje nejlepší „přací“ formulace, aby se mohly splnit všechny vaše sny. Pozor! Knihy od Pierra Franckha mohou změnit váš život!

Objednat

Datum vydání:březen 2010
Vazba:vázaná (176 stran)
Cena na e-shopu:203 / 239

Pravidla pro šťastnou lásku

Pravidla pro šťastnou lásku

Muž snů hledá ženu snů… aby žili šťastně a spokojeně… Realita však většinou vypadá jinak. Co tedy můžeme dělat, aby partnerství vedlo k nalezení štěstí – a je to vůbec možné? Pierre Franckh jasně ukazuje, že to možné je. Pro něj je snaha o nalezení plnohodnotného vztahu vždy prvořadá. V knize popsaná pravidla, která by měla čtenáře dovést k nalezení štěstí, nemají daleko k popisu autorova vlastního hledání, chyb a omylů a k tomu, jak se z nich poučil. Tato pravidla jsou jednoduchá, naprosto logická a dají se prakticky použít v normálním životě. Autor čtenářům přináší nový pohled na vztah a navrací jej k jeho podstatě tak, aby touha po vysněném partnerovi nezůstala pouhým přáním.

Objednat

Datum vydání:září 2009
Vazba:vázaná (192 stran)
Cena na e-shopu:203 / 239

Přejte si jednoduše, ale úspěšně!

Přejte si jednoduše, ale úspěšně!

V tomto pokračování své nejprodávanější knihy „Jak si správně přát“ Pierre Franckh ukazuje, jak se i opravdu velká přání mohou plnit, jaké jsou běžné chyby při přání si a jak se jich vyvarovat. Navíc jsou přidány příběhy lidí, kteří si úspěšně přáli zdánlivě nemožné. Pierre Franckh odpovídá na často kladené otázky, podává praktické rady a navrhuje nejlepší formulace, jakými si přát. Autor píše rovněž o svých velmi osobních zkušenostech a právě tak také o tom, jakými slovy si přál svou ženu, svůj dům, peníze a úspěšnou kariéru. Tato kniha je zajímavá pro všechny, kdo si chtějí něco přát, ale nevědí jak na to. A všichni, kdo už jsou přáním si zaměstnáni, zjistí, že je kniha jedinečnou podporou k tomu, aby dosáhli toho, v co doufají.

Objednat Recenze

Datum vydání:duben 2009
Vazba:vázaná (176 stran)
Cena na e-shopu:195 / 229

Jak si správně přát

Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje – partnera, auto, bydlení. Kdo by to nechtěl? Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že každý může získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.

Objednat Recenze

Datum vydání:březen 2008
Vazba:vázaná (160 stran)
Cena na e-shopu:178 / 209

Rozvíjej svou sílu přání (kalendář) – Cvičení, meditace a rituály na 52 týdnů
Kalendář

Rozvíjej svou sílu přání (kalendář) – Cvičení, meditace a rituály na 52 týdnů

Po dobu jednoho roku se můžete s Pierrem Franckhem věnovat svým přáním a posilovat jejich energii, a přitáhnout si tak do všech oblastí života lásku, štěstí a hojnost.

Cvičení, meditace a afirmace na každý den
V tomto kurzu se prostřednictvím různých technik můžete spojit se svou mentální silou a nasměrovat své myšlenky a pocity tak, aby se vaše přání splnila. Na každý týden zde najdete účinná cvičení k posílení svých přání a ukotvení nových návyků, rituály k vytvoření a udržení pozitivního rezonančního pole a meditace pro radost ze života podpořené afirmacemi. Každý týden vás budou doprovázet překrásné fotografie a inspirující citáty.

Objednat

Datum vydání:listopad 2015
Vazba:kroužková - stolní kalendář (114 stran)
Cena na e-shopu:237 / 279

Najdi znovu sám sebe – za 6 minut denně
Kalendář

Najdi znovu sám sebe – za 6 minut denně

Populární a úspěšný trenér mentálních dovedností Pierre Franckh připravil v průběhu své práce mnoho šestiminutových cvičení, díky kterým mohou lidé hravě, lehce a plní radosti změnit svůj život.

Změňte svůj život pomocí šestiminutových cvičení
V tomto atraktivně zdobeném kalendáři nabízí autor na každý týden inspirující citace a cvičení. Jsou to skvělé nástroje, které umožňují trvalé pozitivní změny v našem životě.

Praktické moderní provedení
Stolní kalendář má magnetické zavírání a kroužkovou vazbu.

Objednat

Datum vydání:listopad 2015
Vazba:kroužková - stolní kalendář (114 stran)
Cena na e-shopu:229 / 269

Přejte si jednoduše – den za dnem
Kalendář

Přejte si jednoduše – den za dnem

Pierre Franckh ve své nové knize ukazuje cestu, jak může každý člověk posílit svůj charakter, nově definovat hodnotový systém a vystoupit z nekonečného kolotoče negativních myšlenek a emocí. Radost, láska, štěstí – to jsou základní lidské potřeby. 7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý.

Objednat

Datum vydání:říjen 2011
Vazba:kroužková - stolní kalendář (372 stran)
Cena na e-shopu:305 / 359

Zákon rezonance
Karty

Zákon rezonance (karty)

Síla myšlenek může změnit život a realitu. Tato sada karet se 49 posilujícími afirmacemi na energetizačních oscilogramech je skvělým nástrojem: Prostřednictvím svých přání může člověk cíleně ovlivňovat příčiny i dopady a šťastně se vydat na cestu. Nechte se vést do fascinujícího světa svých vlastních možností!

Objednat

Datum vydání:květen 2011
Formát:49 karet
Cena na e-shopu:254 / 299

Jak si správně přát
Karty

Jak si správně přát (karty)

Pokud nemáte dostatek času k přečtení knihy, ale i přesto se chcete naučit správně si přát, je tato sada karet „Jak si správně přát“ určena právě pro vás. Člověk si může přát cokoliv. Že přání nemusejí zůstat jen snem a jak získat schopnost dostat darem to správné od života, to nám ukazuje Pierre Franckh pomocí 7 karet se 7 pravidly a dalších 49 karet s afirmacemi k potvrzení úspěšných přání. Kartu po kartě tak procvičujete techniku úspěšných přání a posilujete vaši důvěru ve vlastní schopnosti a možnosti. Tato sada karet, okořeněná příklady ze života Pierra Franckha, nabízí cestu, jak úspěšně měnit a šťastně utvářet vlastní život.

Objednat

Datum vydání:duben 2010
Formát:60 karet
Cena na e-shopu:195 / 229

Jak si správně přát
Audiokniha

Jak si správně přát

Utvářet si svůj život tak, aby člověk dostal ve správnou chvíli to, co právě potřebuje – partnera, auto, bydlení. Kdo by to nechtěl? Pierre Franckh nám na základě 7 praktických pravidel ukazuje, že se tato přání mohou stát skutečností a že každý může získat schopnost dostávat od života jen to dobré. Z této jedinečné knihy se dozvíte, jak máte svá přání formulovat, jak odbourávat negativní očekávání a jak tyto a další překážky překonávat. Krok za krokem tak procvičujete úspěšná přání. Praktická knížka Pierra Franckha, obohacená o četné příklady z autorova vlastního života, nabízí cestu ke změně vašeho života. Jen se schopností umět si úspěšně přát získáte důležitý klíč ke šťastnému a harmonickému světu.

Objednat

Namluvil:Alexej Pyško
Datum vydání:červenec 2013
Délka:3h 30 min.
Cena na e-shopu:289 Kč

Přejme si být štíhlí
Meditační CD

Přejme si být štíhlí – meditační CD

Toto CD, volně navazující na úspěšnou knihu Pierra Franckha „Přejme si být štíhlí“ obsahuje tři řízené meditace (1. Vnímám svou krásu 2. Miluji své tělo 3. Jsem štíhlá – jsem volná – jsem lehká), které namluvila Ivana Plíhalová, přední herečka Moravského divadla Olomouc. Autorem hudebního podkladu je Sayama. Hubnutí začíná v hlavě a poté se ukazuje na těle!

Objednat

Namluvila:Ivana Plíhalová
Datum vydání:říjen 2011
Délka:62 min. (3 řízené meditace)
Cena na e-shopu:212 / 249